Про нас
Вітаємо. Ми - швейне виробництво "Borisov Sewing Company".
У червні 2015 року у Львові Євген і Катя Борісови заснували швейний цех. Нашою метою було відшивати одяг для власної мережі магазинів "Протест streetwear". З часом потужності швейки перевищили кількість продажів у магазинах - тому почали налагоджувати співпраці з іншими підприємцями та засновниками брендів. .
За вісім років роботи ми здобули значний досвід у пошиві різноманітного одягу. Левову частку роботи займає пошив жіночих речей: блузок, жакетів, сорочок, штанів, літніх суконь, піжам та інших виробів.
Ми можемо похвалитись успішною роботою, як з всесвітньо відомим київським фешн-брендом піжам "Sleeper", з яким працювали до повномасштабного вторгнення росії на територію України, так і з гігантом українського ринку "Must have", або самобутнім і унікальним "Marchi", чиї колекції маленькі і неповторні.
У березні 2022 року Євген пішов у армію боронити Україну, а Катя взяла швейний цех під своє керування. Протягом півроку ми відшивали речі на потреби військових, перший місяць колектив працював на благодійній основі, матеріалами забезпечували власники гуртівень, а вироби передавали знайомим військовим. З вересня 22 повернулись до виготовлення повсякденного одягу. Чим зараз і займаємось. В наявності у нас є прямострочні машини, оверлоки чотири та п'ятиниткові, розпошивальна машина, гудзикова та петельна машини, професійне обладнання для прасування, розкрійне обладнання.
Наш цех готовий виконувати замовлення як у великих партіях, так і у невеликих серіях. Незалежно від обсягу замовлення, для нас важливе ваше задоволення та наша репутація, тому ми прагнемо забезпечити найвищий рівень якості кожної деталі.
Тож запрошуємо вас до співпраці. Обирайте швейний цех "Borisov Sewing Company" і ми гарантуємо вам високу якість, професіоналізм та вчасне виконання кожного замовлення. Наша команда має лише одну мету - перевершити ваші очікування та стати вашим надійним партнером у світі швейного мистецтва. Запрошуємо до співпраці!